Rodzaj | Kolejka | Data | Gospodarze | Wynik | Goście |
---|---|---|---|---|---|
L | 1 | 2021-08-07 17:00 | JARMUTA SZCZAWNICA |
0
|
CANPACK Okocimski Klub Sportowy Brzesko |
L | 2 | 2021-08-11 18:00 | CANPACK Okocimski Klub Sportowy Brzesko |
1
|
Kolejarz Stróże |
L | 3 | 2021-08-14 11:00 | CANPACK Okocimski Klub Sportowy Brzesko |
2
|
LUKS Radłovia Radłów |
L | 4 | 2021-08-21 15:00 | CANPACK Okocimski Klub Sportowy Brzesko |
1
|
Dunajec Zakliczyn |
L | 5 | 2021-08-25 17:30 | Skalnik Kamionka Wielka |
0
|
CANPACK Okocimski Klub Sportowy Brzesko |
L | 6 | 2021-08-28 10:30 | CANPACK Okocimski Klub Sportowy Brzesko |
1
|
Poprad Muszyna |
L | 7 | 2021-09-05 17:00 | Lubań Maniowy |
4
|
CANPACK Okocimski Klub Sportowy Brzesko |
L | 8 | 2021-09-11 13:00 | CANPACK Okocimski Klub Sportowy Brzesko |
2
|
Wolania Wola Rzędzińska |
L | 9 | 2021-09-18 16:30 | Metal Tarnów |
2
|
CANPACK Okocimski Klub Sportowy Brzesko |
L | 10 | 2021-09-25 16:00 | CANPACK Okocimski Klub Sportowy Brzesko |
1
|
BKS BOCHNIA |
L | 11 | 2021-10-03 16:00 | Wierchy Rabka |
1
|
CANPACK Okocimski Klub Sportowy Brzesko |
L | 12 | 2021-10-09 11:00 | CANPACK Okocimski Klub Sportowy Brzesko |
1
|
BRUK-BET Termalica Nieciecza II |
L | 13 | 2021-10-16 15:00 | Glinik Gorlice |
0
|
CANPACK Okocimski Klub Sportowy Brzesko |
L | 14 | 2021-10-23 10:30 | SOKÓŁ SŁOPNICE |
1
|
CANPACK Okocimski Klub Sportowy Brzesko |
L | 15 | 2021-10-30 13:00 | CANPACK Okocimski Klub Sportowy Brzesko |
2
|
MKS Limanovia w Limanowej |
L | 16 | 2021-11-07 13:00 | Watra Białka Tatrzańska |
2
|
CANPACK Okocimski Klub Sportowy Brzesko |
L | 17 | 2021-11-13 13:00 | CANPACK Okocimski Klub Sportowy Brzesko |
1
|
Tarnovia Tarnów |
L | 18 | 2021-11-20 12:00 | CANPACK Okocimski Klub Sportowy Brzesko |
3
|
JARMUTA SZCZAWNICA |
L | 19 | 2022-03-19 15:00 | Kolejarz Stróże |
1
|
CANPACK Okocimski Klub Sportowy Brzesko |
L | 20 | 2022-03-26 15:00 | LUKS Radłovia Radłów |
0
|
CANPACK Okocimski Klub Sportowy Brzesko |
L | 22 | 2022-04-09 16:00 | CANPACK Okocimski Klub Sportowy Brzesko |
2
|
Skalnik Kamionka Wielka |
L | 23 | 2022-04-16 11:00 | Poprad Muszyna |
3
|
CANPACK Okocimski Klub Sportowy Brzesko |
L | 21 | 2022-04-20 17:00 | Dunajec Zakliczyn |
1
|
CANPACK Okocimski Klub Sportowy Brzesko |
L | 24 | 2022-04-23 11:00 | CANPACK Okocimski Klub Sportowy Brzesko |
1
|
Lubań Maniowy |
L | 25 | 2022-04-30 17:00 | Wolania Wola Rzędzińska |
3
|
CANPACK Okocimski Klub Sportowy Brzesko |
L | 26 | 2022-05-03 17:00 | CANPACK Okocimski Klub Sportowy Brzesko |
3
|
Metal Tarnów |
L | 27 | 2022-05-07 16:00 | BKS BOCHNIA |
0
|
CANPACK Okocimski Klub Sportowy Brzesko |
L | 28 | 2022-05-14 11:00 | CANPACK Okocimski Klub Sportowy Brzesko |
0
|
Wierchy Rabka |
L | 29 | 2022-05-20 17:30 | BRUK-BET Termalica Nieciecza II |
1
|
CANPACK Okocimski Klub Sportowy Brzesko |
L | 30 | 2022-05-29 17:30 | CANPACK Okocimski Klub Sportowy Brzesko |
1
|
Glinik Gorlice |
L | 31 | 2022-06-04 11:00 | CANPACK Okocimski Klub Sportowy Brzesko |
1
|
SOKÓŁ SŁOPNICE |
L | 32 | 2022-06-10 17:30 | MKS Limanovia w Limanowej |
0
|
CANPACK Okocimski Klub Sportowy Brzesko |
L | 33 | 2022-06-15 18:00 | CANPACK Okocimski Klub Sportowy Brzesko |
2
|
Watra Białka Tatrzańska |
L | 34 | 2022-06-18 17:00 | Tarnovia Tarnów |
2
|
CANPACK Okocimski Klub Sportowy Brzesko |